“ALTYAPI ve ÜSTYAPI ÜRÜNLERİNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ ”

BATUGRUP

Sektöründe öncü firma olmanın gururuyla TURAN MAKİNA ve TURAN BORFİT markalarının BATUGRUP çatısı altında ısıtma ve altyapı ürünlerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

BATUGRUP HAKKINDA

1995 yılından beri sektöründe öncü firma olmanın gururuyla hizmet veriyoruz. Grup şirketlerimizden olan TURAN MAKİNA ve TURAN BORFİT markalarıyla BATUGRUP çatısı altında ısıtma ve altyapı ürünlerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

2009 yılında bir Turan Makina & Borfit grup şirketi olarak kurulmuştur. Batu Grup’un kuruluş amacı; Turan Makina & Borfit Markalarının ulusal alanda, bayi oluşumu, pazar araştırmaları ve diğer fizibilite çalışmalarını gerçekleştirmek ve bu iki markanın Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktır. Batu Grup çok kısa zamanda ısıtma ve alt yapı gruplarına ciddi bir çözüm ortağı olmuştur. Konularında uzman bir ekiple, hem proje safhasında hem de uygulamada profesyonel çözümler sunmaktadır.

1995 yılından itibaren faaliyette olan TURAN MAKİNA ve BORFİT insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektöründe tamamıyla son teknolojilere dayalı ve yerli malı üretimi yapan şirket, 2000 mm çapa kadar HDPE 100 Ek Parça, Elektrofüzyon Kaynak Makinaları ve  Alın Kaynak Makinaları konusunda Türkiye’de ilk olma özelliğini korumaktadır.

20000 M2 AÇIK ALAN
8000 M2 KAPALI ALAN
40 ÜLKEYE İHRACAT
300 ÜZERİ ÇALIŞAN
45 BAYİİ AĞI
24 BAŞARILI YIL

BAŞARILI YAPILARA GÜÇ VEREN ALT YAPI ÜRÜNLERİ

Batu Grup çok kısa zamanda ısıtma ve alt yapı gruplarına ciddi bir çözüm ortağı olmuştur. Konularında uzman bir ekiple, hem proje safhasında hem de uygulamada profesyonel çözümler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektöründe en çok tercih edilen, kuruluş amacına uygun olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin tedarikçi ve çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Optimum fiyat ve zamanında teslim şartları ile kullanım amacına en uygun ürünü müşterilerimize sunarak onları memnun etmektir.

İŞ POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, ziyaretçilerimizin ve ilgili diğer paydaşların iş sağlığı & güvenliğinin sağlanması yönündedir.