KURUMSAL

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakkımızda

2009 yılında bir Turan Makina & Borfit grup şirketi olarak kurulmuştur. Batu Grup’un kuruluş amacı; Turan Makina & Borfit Markalarının ulusal alanda, bayi oluşumu, pazar araştırmaları ve diğer fizibilite çalışmalarını gerçekleştirmek ve bu iki markanın Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktır. Batu Grup çok kısa zamanda ısıtma ve alt yapı gruplarına ciddi bir çözüm ortağı olmuştur. Konularında uzman bir ekiple, hem proje safhasında hem de uygulamada profesyonel çözümler sunmaktadır.

1995 yılından itibaren faaliyette olan TURAN MAKİNA ve BORFİT insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektöründe tamamıyla son teknolojilere dayalı ve yerli malı üretimi yapan şirket, 2000 mm çapa kadar HDPE 100 Ek Parça, Elektrofüzyon Kaynak Makinaları ve  Alın Kaynak Makinaları konusunda Türkiye’de ilk olma özelliğini korumaktadır.

Vizyonumuz

Sektöründe en çok tercih edilen, kuruluş amacına uygun olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin tedarikçi ve çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Optimum fiyat ve zamanında teslim şartları ile kullanım amacına en uygun ürünü müşterilerimize sunarak onları memnun etmektir.

İş Politikamız

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, ziyaretçilerimizin ve ilgili diğer paydaşların iş sağlığı & güvenliğinin sağlanması yönündedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.